مهدي موعود،آخرالزمان،مهدويت،نمادهاي فرقه هاونمادهاي شيطان پرستان،شيعه مهدي،سال2012
تاریخ :
نویسنده : گمنام
دوستان عزیز ،جوانان گرامی ، فرقه ی شیطان پرستی به سرعت در جای جای جهان شکل گرفت و جوانان بسیار زیادی نیز از این فرقه ها بدون آگاهی هایی پیروی میکنند وبه فساد و تباهی کشیده شدند.

در این فرقه  چیزی به عنوان آرامش روحی و روانی به هیچ وجه وجود ندارد.

در این فرقه ها افراد  در دام هایی می افتند که خود آنها تصمیم گیرنده ی اعمالشان نیستند و افرادی که به این سمت میروند فقط و فقط  هوی  هوس های دنیایی لذت وجود آنها بر روی زمین میباشد.

در این بخش تصاویری را برای نمایش و آگاهی شما عزیزان قرار دادیم تا کمی با این فرقه و وجود وفعالیت این فرقه در استان تهران نیز آشنا شوید.

این تصویر یک شیطان پرست ایرانی میباشد که همراه خود  نماد شیطان پرستی را حمل میکند  و زمانی که با این جوان  مصاحبه میشود  براحتی از صحبت های این فرد میتوان دربافت که فقط لذت جنون هست و بس.تصویر:

این هم کنسرت خواننده ای زیر زمینی در یکی از دانشگاه های کشور که حدودا مربوط به ۸ سال پیش میشود:

برای دیدن ادامه ی تصاویر  ومطالب ، به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید:

 


موضوعات مرتبط: نمادهاي فرقه هاي مختلف(شيطان پرستي)وفراماسونري، عکس شیطان پرستان+تصاویرشیطان پرستان
برچسب‌ها: تصاویر شیطان پرستان و نمادهای شیطان پرستی, شیطان پرستان در تهران, خون خوردن شیطان پرستان, شیطان پرستان, عکس شیطان پرستان, شیطان پرستان درایران, شیطان پرستان تهران, شیطان پرستی در ایران, عکس شیطان پرستان تهران
تاریخ :
نویسنده : گمنام
دوستان عزیز ، در این بخش تصاویری را از نمادهای شیطان پرستی درج شده بر روی دلار و همچنین نمادهای فراماسونری در مکان های مختلف را برای شما به نمایش گذاشتیم.

تصویر زیر ، تصویر رنگی از دلار میباشدـاین نمادهایی که مشاهده میکنید برروی دلار درج شده.مشاهده مینمایید که چه هوشمندانه بر روی نماد ها  دشمنان خدا در تلاش و تکاپو هستند.

پس نتیجه میگیرم که باید خیلی مواظب باشیم تا از ابن نمادها استفاده نکنیم و از استفاده ی این نمادها جلوگیری شود.

تصویر:

برای مشاهده ی دیگر تصاویر  و نمایش کامل مطلب ، به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید:


موضوعات مرتبط: نمادهاي فرقه هاي مختلف(شيطان پرستي)وفراماسونري، عکس شیطان پرستان+تصاویرشیطان پرستان
برچسب‌ها: نمادهای فراماسونری در دلار, تصاویر نمادهای فراماسونری, نقد نمادهای فراماسونری, فراماسونری, راز دلار, دلار فراماسونری, نمادهای فراماسونری بر روی ساختمان ها, ساختمان فراماسونری, نمادهای شیطان پرستی
تاریخ :
نویسنده : گمنام
تمهيدات فراماسونري براي تشکيل حکومت جهاني شيطاني


در قسمت هاي قبلي مقاله، تا حدود زيادي با ماهيت پليد فراماسونري و خصوصيات شيطاني اين دجال احتمالي آخرالزمان، آشنا شديم. در اين قسمت مقاله به تمهيداتي که اين تشکيلات پليد، براي تشکيل حکومت جهاني شيطاني از آن ها بهره جسته است، اشاره مي نماييم.

تمهيداتي که فراماسونري براي رسيدن به اهداف خود مورد استفاده قرار داده است، عبارتند از:

1 – تلاش براي بدست گيري قدرت سياسي همه ي کشورهاي جهان.
 

امروزه سران قدرتمند در اکثر کشورها، يا بخشي از تشکيلات فراماسونري هستند و يا تحت تأثير کشور هاي ماسوني قرار دارند. اين مطلب در مورد کشورهاي خاورميانه مانند ترکيه، عراق، عربستان و ... نيز صدق مي کند. براي مثال در ترکيه لژها و مجلات ماسوني همچون « معمار سينان » علناً فعاليت مي کنند(209) و بسياري از سياستمداران اين کشور نيز ماسون مي باشند.(210) همچنين در ماه May سال 2007 (سال جاري) فراماسونرهاي عراقي جشن تأسيس اولين لژ خود را برگزار کردند.(211) کشورهايي مثل عربستان نيز که لژ ندارند، عملاً تحت سيطره ي کشورهاي ماسوني مانند آمريکا و اسراييل قرار دارند. به جرأت مي توان گفت که تنها کشوري که در مقابل تشکيلات شيطاني فراماسونري ايستادگي کرده و به عنوان بزرگترين دشمن فراماسونري به شمار مي رود، ايران اسلامي است. لازم به ذکر است که در کنار ايران، مجاهدان حماسه ساز لبناني و فلسطيني نيز قرار دارند، اما حکومت کشورهاي مذکور در دست مجاهدان نيست.  البته  در  ايران  زمان پهلوي،  تعداد زيادي از نخست وزيران،  فراماسون بوده اند. مانند: امير عباس هويدا که بييشترين مدت نخست وزيري را داشته و شريف امامي که استاد اعظم فراماسونري بوده است.(212) ارتباط محمد رضا پهلوي نيز با فراماسونري بسيار زياد بوده است.(213) بحمدالله با پيروزي انقلاب اسلامي ايران، کشور اسلامي ما از لوٍث وجود اين تشکيلات شيطاني پاک شده است.

برای خواندن کامل مطلب ، به ادامه ی مطلب بروید:


موضوعات مرتبط: نمادهاي فرقه هاي مختلف(شيطان پرستي)وفراماسونري، عکس شیطان پرستان+تصاویرشیطان پرستان
برچسب‌ها: تمهيدات فراماسونري براي تشکيل حکومت جهاني شيطاني, فراماسونری آخرالزمان, آخرالزمان و فراماسونری, فراماسونری وآخرالزمان, شیطان پرستان وآخرالزمان, شیطان پرستان برای آخرالزمان, آخرالزمان, تمهیدات شیطان پرستان
تاریخ :
نویسنده : گمنام
دوستان عزیز ، جدیدا در ایران داره فرقه ی شیطان پرستی رواج پیدا میکنه .که بعضی از نماد های شیطان پرستان را هم بعضی از جوانان نا خواسته با خود همراه دارند و نمیدانند که از نمادی که استفاده میکنند در چه فرقه هایی استفاده میشود.

امروز  تصاویری از شیطان پرستان اروپایی در این بخش برای شما عزیزان قرار میدم تا ببینید که چه حیوانات کثیفی هستند.

برای دیدن ادامه ی تصاویر به ادامه ی مطلب بروید:


موضوعات مرتبط: نمادهاي فرقه هاي مختلف(شيطان پرستي)وفراماسونري، عکس شیطان پرستان+تصاویرشیطان پرستان
برچسب‌ها: عکس های شیطان پرستان, عکس متال بازهای شیطان پرست, شیطان پرستان, تصاویری ازشیطان پرست
آخرین مطالب
   
 
 
 

سایت شیعه مهدی ع
را در گوگل
محبوب کنید